Bidon veya Diğer Hediye Kampanyalarına İlişkin Koşullar

Hediye Edilen Ürünün Gönderim Şartları

“Sızdırmaz Kapaklı Mama Saklama Bidonu” isimli ürünün hediye olarak verildiği veya yanında belli miktarda ürün almak şartıyla indirimli olarak satıldığı durumlarda, satın aldığınız mama ve benzeri diğer ürünler, bidonun içine doldurularak gönderilir.

Bu kapsamda kuru mamalar, ambalajı açılıp hijyenik şartlarda bidona doldurulur ve bidonun içine konan ürünün ambalajı ve/veya tanıtıcı etiketi bidona yapıştırılmak ve/veya giydirilmek veya yanına koyulmak suretiyle kargo paketinize eklenir.

Bidonun Boş Gönderilmesi Talebi

Müşterilerimiz, 12,50 TL kargo ücreti farkını ödeyerek, hediye ürününün içi boş olarak gönderilmesini talep edebilirler. Bu maksatla, “Kargo Ücreti Farkı” isimli ürünün de satın alınması gereklidir.

Hediye Edilen Ürün Miktarı

Tek tek veya paket halinde hediye ürün verilen kampanyalarda, hediye ürün/paket “her sipariş için 1 adet” ile sınırlıdır. Hediye ürün, sistem tarafından sepetinize otomatik ekleneceğinden, sistem arızası gibi nedenlerle bir siparişte sepete birden fazla hediye ürün eklenmesi veya kampanya şartlarını taşımasına rağmen hediye ürün eklenmemesi gibi hallerde, hediye ürün miktarı siparişten önce veya sonra Mamacı Destek Ekibi tarafından düzeltilir.

Hediye Kazanabilmek İçin Gereken Minimum Alışveriş Tutarı

Hediye kazanabilmek için bir minimum sipariş tutarının aşılmasını şart koşan kampanyalarda, bu minimum alışveriş tutarına, varsa kargo ücretleri ve “Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli” dâhil değildir.

Hediye Edilen Ürünün Stok Durumu

Bidon hediye kampanyalarının tamamı stoklarla sınırlı olduğundan, bidon hediyesi ile sipariş tamamlandığı halde stok sorunu oluşması durumunda, hediyesiz veya başka bir hediye ile siparişin işlenmesine devam edilmesine veya siparişin iptal edilmesine karar verilebilir. Bu maksatla Mamacı, siparişi veren müşteri ile telefon, elektronik posta vb. yollarla doğrudan iletişim kurarak, müşterinin talebine göre işlemi tamamlar.

Scroll to Top