Yeme Garantisi Şartları

Genel Şartlar

Yeme Garantisi, 15 kg.lık paketlerdeki Los Canis ve Los Felis marka köpek ve kedi kuru mamalarını kapsamaktadır.

Garantiden yararlanmak için, ürünün tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde 0232 425 99 44 numaralı destek hattını arayarak, yapılan tüm denemelere ve ısrarlara rağmen ürünün evcil hayvanınız veya besleme yaptığınız hayvanlar tarafından sevilmediğini ve yenmek istenmediğini bildirmeniz gerekmektedir.

Yedi günlük sürenin dolmasından sonra yapılacak başvurulara ilişkin iade ve değişim işlemleri, yürürlükteki mevzuat hükümlerine uygun olarak değerlendirilir.

Evcil dostlarımız ile sokak canları bazen yeni bir mamayı hemen kabul etmek istemeyebilirler. Bu nedenle, müşterilerimiz bu garantiden yararlanmak istediklerinde, ürünün yedirilmesi ve sevdirilmesi için ellerinden gelen her türlü tedbiri aldıklarını, yeteri kadar ısrarla mamayı yedirmeye çalıştıklarını, buna rağmen başarılı olamadıklarını ve dolayısıyla bu garantiden tamamen karşılıklı iyi niyet çerçevesinde yararlanmak istediklerini beyan ve kabul ederler.

Kargo İşlemleri

Bu garanti kapsamında geri gönderilecek ürünler, firmamızın müşteri numarası belirtilerek firmamızın anlaşmalı olduğu kargo ile ücretsiz olarak gönderilebilecektir. Müşteri temsilcisi ile telefonda yapacağınız görüşmede bu hususta size bilgi aktarılacaktır. Firmamızın anlaşması olmayan kargo firmaları ile gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin kargo ücretlerini kendileri karşılaması gerekmektedir.

Geri gönderilecek paketlerin kargoda zarar görmesini engelleyecek şekilde paketlenerek kargo firmasına sağlam bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Özensiz paketlemeden kaynaklı kayıp ve zararlar müşterilerimizin alacağından mahsup edilecektir.

Hediye Ürünler

Bu şartlar kapsamında iade edilecek ürünlerle birlikte varsa siparişe ilişkin hediye ürünler de geri gönderilmek zorundadır.

Eksilen Ürünler

Mamanın denenmesi için her bir 15 kg.lık paketten 1 kg’a kadar eksilmeler doğal karşılanacak, bu miktardan daha fazla kullanılarak iade edilen mamaların bedel iadesinde orantı yoluyla bulunacak bir tutarda kesinti yapılacaktır.

Scroll to Top