Hakkımızda

1990’dan beri büyük ırk köpekleri üretimi yapan Guardia Turca, zaman içinde hemen hemen tüm marka ve çeşit mamaları denemesine rağmen beslenme sorunları yaşadı. Bu sorunları, geçen yıllar içinde, veteriner hekimler, gıda ve kimya mühendisleri ve eczacılarla paylaşarak, mama üretiminde kendi formüllerini geliştirdi.

Geliştirdiği yöntemler ile gerek yavru gelişimindeki sorunlar, gerek köpek hastalıklarına karşı çözümler üretti. Aynı anne ve babadan doğan yavrular arasında, piyasanın en kaliteli mamalarını tüketen yavru ile Guardia Turca formülü tüketen yavru arasında gerek fiziksel, gerek sağlık açısından büyük farklar oluştu. Bu farklardan elde edilen tecrübe ve özellikle yüzlerce Guardia Turca yavrusu sahiplenmiş insanın talebiyle Los Canis mamaları doğdu.

Yavru edinen insanların ilk ihtiyaçları, piyasadaki kalite ve fiyat istikrarsızlığı, insanların şikâyetlerini Guardia Turca’ya iletmesi, yavru edinenlerin yavruların ihtiyaçlarını en uygun ekonomik koşullarda ve en kaliteli olarak karşılama zorluğu göz önünde bulundurularak, mamadan aksesuara her ihtiyacın temini için çalışmalar yapıldı.

Şimdi de Los Canis mamalarının en geniş kitleye ulaştırılabilmesi, kolektif hayvan dostlarının her ihtiyacını giderebilmesi için çalışıyoruz.

Scroll to Top